Świadczone przez nas usługi:

• remonty mieszkan warszawa• firma remontowa warszawa• komercyjne projekty biura warszawa• meble na zamowienie warszawa• szafy na zamowienie warszawa• meble kuchenne na zamowienie warszawa• montaz podlog warszawa• schody na zamowienie warszawa• remonty lazienek warszawa• remonty barow restauracji warszawa• remonty kuchni warszawa• stolarka wykonczeniowa warszawa• stolarz budowlany warszawa• wymiana frontow kuchennych warszawa• uslugi hydrauliczne warszawa• uslugi elektryczne warszawa• malowanie i taperowanie warszawa• suche tynki zabudowy warszawa• izolacja domow i mieszkan warszawa• ganki balkony altanki warszawa• lustra i szklo na zamowienie warszawa• budowa nowych domow warszawa

remonty mieszkan warszawa, remont domu warszawa

remonty mieszkan warszawa, remont domu warszawa

firma remontowa warszawa, remonty mieszkan warszawa, kompleksowe remonty mieszkań warszawa, remonty warszawa

PROTOP
Jest firmą remontowo budowlaną z siedzibą w Warszawie. Z przesłaniem ku uczciwości, jakości i doskonałości. Jako licencjonowany generalny wykonawca, jesteśmy dumni z naszego zespołu najwyższej klasy specjalistów we wszystkich dziedzinach budownictwa. Zbudowaliśmy silną sieć podwykonawców, dostawców, pośredników w handlu
nieruchomościami, oraz architektówi, projektantów, firm ubezpieczeniowych, prawników i innych specjalistów z branży.

 

Jesteśmy głównym wykonawcą realizujemy projekty z wykończeniem mieszkania,domu pod"klucz"

Wykonujemy projekt od A do Z. Od projektowania, zakupów,dostarczania, po przez produkcję i montaż mebli kuchennych.

Zajmujemy się zakupem sprzętów AGD, wszelkiego rrodzaju osprzętem wykończeniowym np: płytki, oświetlenie, podłogi ,drzwi itp..  

 FIRMA REMONTOWA WARSZAWA

 

 

 

          Przez ponad 20 lat, PROTOP, budowniczowie i remonterzy są czołową firmą zajmującą się przebudowami i remontami domów w regionie Mazowieckim . Od momentu założenia

 

         firmy Zrealizowaliśmy ponad 5700 przebudów domów i remontów mieszkań w całym mieście i na przedmieściach.  Tym samym współpracując z jednymi z najbardziej przyjaznych i najbardziej pomysłowych właścicieli domów w Warszawie, byliśmy zaangażowani w wiele różnych projektów przebudów domów i renowacji. W rzeczywistości uważamy, że wszystko, o czym marzymy  w domu,mieszkaniu z nami Firmą PROTOP możemy mieć  . Od małych dodatków , po przebudowy kuchni i renowacje piwnic czy remonty łazienkowych spa, tworzymy niestandardowe przestrzenie, które odzwierciedlają unikalne wymagania stylistyczne i funkcjonalne każdego klienta . 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpłatne konsultacje.. w biurze firmy na ul . Łopuszańskiej 38 w Warszawie.

 

 

 

                                                   REMONTY WARSZAWA

 

 

 

 

 

 

 

PROTOP rozpoczyna każdy nowy projekt przebudowy/remontu  konsultacją domową.

 

 

 

Profesjonalny kierownik Budowy przychodzi do domu, aby dokładnie zrozumieć i zbadać, co chcesz osiągnąć. Podczas tego spotkania zapoznamy się z istniejącym stylem architektonicznym Twojego domu/mieszkania zrozumiemy podział na strefy twojej przestrzeni życia i pomożemy ustalić, co możemy, a czego nie można osiągnąć i za jaką cenę.

 

 

 

 

 

 

 

Współpraca z ekspertem od renowacji

 

 

 

 

 

 

 


Spotkanie to jest bardzo dobrą  okazją do współpracy z ekspertem od renowacji i podzielenia się swoimi pomysłami, od "musze to mieć" do drobnych szczegółów, które sprawią, że Twój dom będzie dla Ciebie odbiciem samego siebie. PROTOP skupi się na poznaniu Ciebie i wyraźnym komunikowaniu naszego unikalnego procesu przebudowy, abyś mógł podjąć dobrze ukształtowaną i świadomą decyzję. Wiemy, że zobowiązanie się do remontu domu jest dużym przedsięwzięciem i potrzebujesz odpowiedzi na swoje pytania. Uważamy, że naszym zadaniem jest upewnienie się, że przed rozpoczęciem pracy jesteś w pełni świadomy wszystkich szczegółów projektu.

 

 

 

 

 

 

 

Dokładny plan przebudowy domu

 

 

 


Szczegółowe specyfikacje firmy PROTOP definiują każdy projekt, dzięki czemu dokładnie wiesz, co jest zawarte w przebudowie domu/mieszkania. Każdy szczegół jest wyraźnie omówiony i wyjaśniony. Aby to osiągnąć, przeprowadzimy Cię przez PROTOP  S.T.A.R.T. Przetwórz "System do zapewnienia zasobów i czasu", który pomoże Ci wyobrazić sobie, jak ostatecznie zostanie utworzony twój projekt.

 

 

 

Kompletna kompilacja z jednym źródłem

 

 

 


Ten proces projektowania / budowy, który został dopracowany i udoskonalony w tysiącach projektów, zapewnia, że ​​wszystko jest rozliczane i realizowane. Od projektu i planowania po ostateczne przejście, w tym nasze wieloletnie gwarancje, zapewniamy dokładny plan i ścieżkę, aby się tam dostać. Dzięki temu proces renowacji staje się bardziej przewidywalny i minimalizuje niespodzianki.

 

 

 

Proces PROTOP S.T.A.R.T.®:
Krok 1: Wstępna konsultacja
Krok 2: Planowanie i projektowanie
Krok 3: Opcje finansowe
Krok 4: Dane techniczne i zatwierdzenie kosztów
Krok 5: Sfinalizuj plany i wybór materiałów
Krok 6: Zezwalaj na przetwarzanie
Krok 7: Planowanie materiałów, pracy i wyposażenia
Krok 8: Nadzór nad budową
Krok 9: Oczyszczanie i przejście
Krok 10: Gwarancja na konstrukcję

Wierzymy, że komunikacja jest jednym z głównych priorytetów w zakresie efektywności i sukcesu. Jesteśmy dumni i oddani temu co robimy, każdy klient i jego projekt nawet tennajmniejszy jest przez nas traktowany priorytetowo, jestesmy z wami od samego początku do samego końca.
Wykonujemy oraz modernizujemy instalacje elektryczne, przeprowadzamy pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, usuwamy awarie instalacji oraz urządzeń. Zajmujemy się również wykonywaniem układów klimatyzacji i ogrzewania. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, doświadczenie oraz wiedzę do wykonywania prac. Współpraca z naszą firmą to gwarancja jakości i bezpieczeństwa.jako firma remontowo budowlana w warszawie ma w swoim zespole wielu profesjonalistów od montażu,układania i instalowania podłóg drewnianych i laminowanych paneli.Zrobiliśmy wiele projektów podłóg, czy to podłogi z twardego litego drewna,paneli laminowanych, płytek,(terakoty, glazury, porcelany, marmuru, granitu itp). Mieliśmy okazję zrealizować kilka niepowtarzalnych projektów, a Nasi klienci zawsze byli zadowoleni z osiągniętych przez nas efektów.Protop jest bardzo dumny z poziomu doskonałoci jaki prezenuje w stolarce wykończeniowej. Zespół Protop ma najlepszych stolarzy wykończeniowych a klienci na pewno docenią ich poziom swiadczonych usług. Firma Protop jest firmą remontowo budowlaną która wykonała i wykonuje wiele nowych projektów remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa budowlanych, jak również przebudowy i dobudówki istniejących domów. Fachowcy zespołu Protop reprezentują najwyższy z możliwych poziomów i przy dużej wydajności potrafią sprawnie i fachowo uporać się nawet z najbardziej skomplikowanymi projektami. Wykonalismy wiele konstrukcji drewnianych jak i knostrukcji metalowo-szkieletowych:domów, apartamentów, sklepów, biur,barów i restauracji.Doswiadczenie ktore reprezentuje firma Protop w stplarka budowlana warszawa daje poczucie każdemu nowemu klientowi pewnosć ze jego projekt mieszkania czy tez domu będzie wykonany zgodnie z obowiązującym prawem w najwyzszej możliwej jakosci i krótkim czasie .
remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa,kompleksowe remonty mieszkań warszawa, kompleksowe remonty mieszkań warszawa
Protop wielu lat realizuje projekty remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, remonty  kuchni warszawa i okolice. Jesli planujesz remont mieszkania warszawa lub modernizacje kuchni i szukasz najlepszego wykonawcy, co oznacza, najwyższej jakosci wykonanie i rozsądne ceny, to jestes we własciwym miejscu. Specjaliści z Protop wiedzą jak zamienić Twoja starą kuchnię w nowoczesne centrum domu. Z dumą prezentujemy ostatnie projekty: remonty kuchni warszawa. Niektóre z nich mozna zobaczyc na tych zdjeciach.

Proces remonty kuchni warszawa:
Proces przebudowy kuchni remonty warszawa musi być dobrze przemyślany, mający na celu pełne wykorzystanie dostepnej przestrzeni. Począwszy od rozbiórki starych mebli kuchennych poprzez blaty, urządzenia AGD i podłogi do podjęcia decyzji w sprawie lokalizacji zlewu, gniazdek i innych urządzeń kuchennych. Po usunięciu starych mebli, armatury, kafelków, pierwszym procesem, od którego zaczynamyremonty warszawa, remonty mieszkan warszawa,  remont kuchni warszawa są prace hydrauliczne i elektryczne, potem wykończenie ścian np(suchy tynk) i instalacja podlóg, następnie nowe meble kuchenne, nowe szafki, blat, zlew, kran, lampy, na koniec malowanie.

remonty_kuchni_warszawaZmiana drzwiczek kuchennych:
Nie trzeba wielu lat dla Twojej kuchni aby zaczęła wyglądac trochę gorzej. Zużycie, czas, woda, eksploatacja robią swoje, a jednak chciałbys odswieżyc wygląd swojej kuchni bez dużego nakladu pieniedży ,zmienic kolor, styl a może nawet cały wygląd kuchni.Zastanów sie nad zmianą , nowoczesnym wyglądem, odnawiając tylko drzwiczki ,mogą one dostarczyc twojej kuchni nowy wygląd a przy tym koszty bedą o wiele niższe niż wymiana calych szafek.
Odnowienie może odbyć sie od pomalowania istniejących szafek i frontów szuflad i wymianę sprzętu AGD do usunięcia dżwiczek obłożenia ich fornirem lub dodaniu innych elementów dekoracyjnych. Odnowienie może odbyć się również poprzez calkowitą zamianę dzwiczek na nowe (drzwiczki zrobione na wymiar starych ale w nowym stylu z całkiem innych materialów ).
Takimi remonty kuchni warszawa projektami zajmuje się Protop.Mamy najlepszych specjalistów i najlepsze ceny .

Zmiana drzwiczek kuchennych czy wymiana?
Jesli dom został wybudowany ponad 30 lat temu, jest prawdopodobne, że szafki są z drewna lub sklejki, a konstrukcja jest przyzwoitej jakosci. Jesli nie masz budzetu remonty warszawa na nową kuchnie a szkielet kuchni jest zrobiony solidnie jest w dobrym stanie powinienes rozważyc opcje wymiany drzwiczek która jest swietnym rozwiązaniem dla małego domowego budżetu.
Jeżeli nas zatrudnisz do twojego remontu kuchni warszawa , wymiany drzwiczek Protop pomoże ci zaoszczędzić jeszcze więcej poprzez pokazanie ci co i jak możesz zrobić sam abys nie musial wydawać pieniędży na proste czynnosci związane z wymianą lub odnowieniem dżwiczek .remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa

Koszty wymiany drzwiczek w porównaniu z odnowieniem.
Nowe szafki kuchenne mogą być kosztowne. Odnowienie jest atrakcyjną alternatywą, ponieważ to może kosztowac 30-50% mniej niż wymiana istniejących szafek porównywalnej jakosci.
Srednia kuchnia ma okolo 15 szafek , średni koszt odnowienia dżwiczek to 3500zl, a za wymianę można łatwo przekroczyc 10.000 zl .
Całkowity koszt odnowienia kuchni zależy od liczby szafek, stylów ,materialow które uzyjemy i opcji dodatkowych, takich jak wymiana np.blatów kuchennych.


Kiedy możesz zrobic to sam?remonty_kuchni_warszawa
Odnowieniem szafki, dzwiczek lub całkowita wymiana i wykoncze jest możliwe, jesli klienci maja pewne doswiadczenie w remonty kuchni warszawa. Materiały i sprzęt sa latwo dostępne. Przygotowanie i planowanie sa niezwykle ważne dla osiagnięcia sukcesu.
Zrobić taki remont kuchni warszawa samemu jest szczególnie opłacalne w przypadku braku zmian w konfiguracji szafek.
Uwage tutaj należaloby poswięcić co jestes w stanie zrobić sam. Jesli lubisz prace i sumienne rzemioslo, zajmie ci to troche dłużej niż bys zatrudnił kogos z doswiadczeniem, ale może przy tym możesz mieć dużo satysfakcji ze zrobienia tego samemu.
Z drugiej strony, wynajęcie kogos do pracy dla Ciebie może spowodować lepszą jakosć i szybszy czas wykonania projektu,będziesz mial poprostu remont kuchni warszawa zrobiony profesjonalnie.Profesjonalne solidne doswiadczenie i referencje firmy Protop mogą dac najlepsze efekty dla twojego projektu remontu kuchni warszawa. Aby zatrudnić jakąkolwiek firmę, porównaj kilka wycen konkurencji, i zbadaj, aby ich umowy o zakresie prac i warunków, jak również gwarancji spełniały twoje oczekiwania.
Szafki kuchenne remonty warszawa są zapewne najważniejszą i najdroższą czescią twojego projektu remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, remonty kuchni warszawa . Mogą one stanowić od 50-70% budżetu kuchni, dlatego ważne jest, aby znać wszystkie ceny materialów i robocizny przed zaczęciem projektu.W ten sposób wiemy ile pieniędzy możemy przeznaczyc na każdą częsć projektu remonty mieszkan warszawa.remonty warszawa, remont mieszkania warszawa, firma remontowa warszawa,kompleksowe remonty mieszkań warszawa

Start z budżetu

Chociaż remont kuchni warszawa może być kosztowny, należy zastanowić się nad paroma czynnikami takimi jak:
-jaka jest wartość naszego mieszkania lub domu
-w jakiej okolicy jest nasze mieszkanie
-jak dużo pieniędzy mogę odzyskać z remontu kuchni warszawa przy sprzedaży mieszkania
Rozważ uniwersalne standardy projektowania kuchni i wymiary standardowe szafek. Ceny takich szafek są zawsze tańsze od szafek robionych typowo na zamówienie. Najlepiej, jeżeli weżmiesz pierwsze pomiary swojej kuchni i sam w sklepie zaczniesz szukać wymiarów szafek, które ci pasują.remonty warszawa,remont mieszkania warszawa, firma remontowa warszawa

Istnieją trzy rodzaje szafek w takich sklepach remonty warszawa:

1.Fabryczne remonty mieszkan warszawa
-Zalety
a)najtańsza cena
b)standardowe rozmiary
c)łatwosć złożenia a czasem nawet są złożone
d)dostępne zaraz po zakupie
-Wady
a)brak większych wyborów rodzaju materiału,kolorów i wykończeń
b)jest niemożliwe dopasowanie zmiana wymaru szafki
2.Fabryczne modyfikowane do zamówienia remonty warszawa
-zalety
a)większy wybór rodzajów typów szafek i wykończeń
b)możliwosć małej modyfikacji poprzez dodanie jakichs dekoracyjnych elementów
-wady
a)robione pod konkretne zamówienie ale ogranicza się to tylko do większego wyboru kolorów,wykończeń czy akcesorii
3. Meble na zamówienie remonty warszawa
-zalety
a)stworzone do wymiarów kuchni klienta
b)nieograniczony wybór rodzajów dzewa,laminatów,kolorów pasujacych pod danego klienta
-wady
a)wysoka cena
b)długi okres oczekiwania na gotowy produkt

Teraz kiedy już wiemy mniej lub więcej jakie chcemy mieć meble,warto zrozumieć jaka jest różnica między materiałami z których będzie zrobiony nasz projekt remonty kuchni warszawa:

Najpopularniejsze materiały używane do remontu kuchni to:

Płyta wiórowa laminowana

-Składa się z wiórów, trocin, drewna produktów ubocznych, sklejonych ze sobą pod cisnieniem
-wodoodporna ale przy dużej ilosci wody i wigoci puchnie i się kruszy

Sklejka remonty warszawa, remont mieszkania warszawa, firma remontowa warszawa

-Elementy drewniane wykonane z warstw drewna warstw warstwowe, stabilna wymiarowo
-Każda warstwa jest sklejona z drugą w co powoduje że warstwy pracują z jednakową siłą we wszystkich kierunkach, natomiast to powoduje że sklejka jest bardzo mocna.

MDF

-Wykonane z miazgi pyłów sprasowanych ze sobą pod ogromną temperaturą i cisnieniem
-duża możliwosć modelowania,luki,zaokrąglenia,
-możliwosci nieograniczone w polożeniu okleiny,laminatu
-tania cena

Lite drewno

-jest znacznie silniejsze niż inne produkty w/w i najlepiej nadaje się do frontów szafek, drzwi, fronty szuflad i pólek.
-po paru latach może być przeszlifowane i pomalowane jeszcze raz
-jedyny w swoim rodzaju nie do oszukania naturalny wygląd drzewa


Oto lista rzeczy do sprawdzenia przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.remonty_kuchni_warszawa

-Czy material który wybierzesz na remont kuchni warszawa jest wytrzymaly?
-Czy szafki mają być klejone i zszywane, przybite, czy skręcane?
-Czy istnieją luki, czy częsci pasują razem?

-Czy szuflady działają sprawnie i po cichu? Czy latwo je przesunąć?

-Czy płyta wiórowa półki, sklejki lub litego drewna? Półki są w pobliżu? "Grube czy sklejki.
-Czy drewno i kolor wszystkich elementów kuchni pasują do siebie(Nie chodzi o to by byly identycznie ale harmonijne, tak by szafki bły jednolite.)
-Czy drzwi szafki otwierają się dokladnie na kąt 45 stopni czy są jakies wypaczenia, czy też skręcenie? Czy drzwiczki się otwierają i zamykają. I oczywiscie, są one czyste, bez pęknięć, dziór, ani zarysowań.Porady dotyczace oszczędzania pieniędzy przy remoncie kuchni:

-Zaplanuj swój projekt remonty warszawa
-Pracuj z tym, co masz, jesli to możliwe. Zmień drzwiczki lub je tylko odnów
-Nie zmieniaj układu kuchni (elektryki hydrauliki) chyba że konieczne
-Kup tańsze szafki o dobrej jakosci można wtedy sobie pozwolic na poprawe funkcjonalnosci i wyglądu porzez rużne dodatki i akcesoria

remonty_kuchni_warszawaDla pieniędzy które wydasz na remont kuchni najważniejsze jest zwrot jaki możesz dostać przy sprzedaży mieszkania,ile pieniędzy ci się zwróci?Dlatego wybór materialów i wykończeń musi być dokladnie przemyslany abys niepopełnił błędów jakie robi większosć ludzi która robi remonty kuchni warszawa na podstawie wlasnego gustu.Twój gust drogi kliencie niestety jest tylko twój i aby trafić w gusta kupujących musisz niestety isc na kompromis z architektem lub firmą taka jak Protop.Potrafimy i doradzamy swoim klientom jakie kuchnie i wykończenia się sprzedają najlepiej i obys ty nie miał problemu ze sprzedarzą swojego miejsca w przyszlosci komu innemu.Znajdż firmę która znajdzie z tobą wspólny język , z którą dogadasz się bez slów co chcesz i jak chcesz , ktora zaspokoji twoje potrzeby i dopasuje je do wymagań rynku.

Blaty Kuchenne remonty mieszkan warszawa


Blaty kuchenne sa dostępne w niemal nieograniczonym wachlarzu materialów i kolorów. Nic nie przebije granitu w trwałosci a stali nierdzewnej z wspólczesnego wyglądu i funkcjonalnosci, lub płytki o ponadczasowym uroku. Poniżej znajdują się niektóre z bardziej powszechnych Blatów kuchennych i materialów z których sa wykonane i ich wady i zalety.remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa, kompleksowe remonty mieszkań warszawa

Laminat remonty warszawa


zalety
-Szeroka gama kolorów i wzorów
-Niedrogi
-Trwałe
-Wodoodporny
wady
-łatwo porysować
-łatwopalny
-nietrwały

Płytka
zalety
-Niekończące gamę kolorów, tekstur i wzorów
-Dostępne w kamieniu, szkło, ceramika, metal.
-Standardowe płytki mogą być stosunkowo niedrogie
-Trwałe

-łatwe do czyszczenia

Wady remonty warszawa

-Fuga może ulec pogorszeniu lub odbarwienie
-płytki mogą pękać
-mają siedliska bakterii, jesli nie zabezpieczone sealerem

Marmur remonty mieszkan warszawa

-miliony niepowtarzalnych barw każdy blat inny!
-Tradycyjny wygląd
-Trwałe
-Plamy łatwo scieralne

-długi okres żywotnosci

Wady remonty warszawa
-Kwas lub jakas chemia może zmienić barwę kamienia
-wymaga okresowego zabezpieczenia sealerem

Granit remonty mieszkan warszawa

Zalety
-Wiele różnych kolorów i wzorów kamienia
-żaroodporne
-twarde
-trwałe
Wady
-drogie

-Podatny na tłuste plamy
-Wysoka cena konserwacji
-wymaga okresowego zabezpieczenia sealerem

Syntetyczny kamień


Zalety remonty mieszkania
-podobny wygląd do granitu, ale wiele dodatkowych kolorów są dostępneremonty_kuchni_warszawa
-łatwy w utrzymaniu
-kwaso-chemio odporny prawie na wszystko
Wady remonty mieszkan warszawa
-drogie

 

Solidna nawierzchnia (np. Corian)

Zalety remonty warszawa

-Przy łączeniach blatu nie widać lini łączacych ,bardzo czysty wygląd,blat wygląda jak jedna calosć
-Łatwy w utrzymaniu czystosci
-Dobre dla niestandardowych aplikacji(dziwne wnęki,wymiary)
-Niskie koszty utrzymania
-duża ilosć kolorów
Wady
-drogi
-Zazwyczaj wymaga profesjonalnej instalacji
-Może być wypalony lub przebarwiony

Beton

Zalety
-Wszechstronnosć
-Może być w kształcie i kolorze na wiele sposobów
-Materiał stosunkowo niedrogi

Wady
-Profesjonalny montaż może być bardzo kosztowny
-Podatny na pękanie
-Musi być uszczelniony okresowo
-Bardzo ciężki
-Podatne na przebarwienia

Stal nierdzewna remonty warszawa

Zalety
-Elegancki nowoczesny wygląd
-niestandardowy wygląd
-Wodoodporny

Wady remonty mieszkan warszawa
-Może być hałasliwy
-podatny na wgniecenia
-Może być drogi


Drewno remonty warszawa

Zalety
-naturalny wygląd
-Może być szlifowane i odnowione po paru latach.
-klon jest tradycyjnym rodzajem drzewa używanym na blaty kuchenne

Wady
-podatne na uszkodzenia wody
-Łatwo o palny
-Gorąca patelnia może uszkodzić powierzchnie

 

remonty_kuchni_warszawaZlewy- podblatowe, nadblatowe, jednej miski, podwójne miski
Baterie łazienkowe - wszystkie marki, wysoki, krótki, flex, chromowane, nikiel satyna, itp. "
Sprzęt - wszystkie marki, wszystkie rodzaje wykonczen, takich jak stal nierdzewna.
Malowanie,dodanie lub zmiana oswietlenia,zmiana dżwiczek zrobi diametralna róznice w wyglądzie twojej kuchni bez potrzeby wydania dużej ilosci pieniędzy.Pamietaj jednak że nie wszystko zawsze idzie z planem ,weż pod uwagę jakies problemy i przeznacz zawsze jakies 15% kwoty budżetu na rezerwe gdyby cos poszlo nie tak jak planowałes a jak pójdzie to wspaniale bedziesz mógł cieszyc i swiętowac udanym projektem remont kuchni warszawa


Co jest najważniesze dla nas we wspólpracy z klientem przy projekcie remonty kuchni warszawa, remonty warszawa, remont mieszkania warszawa.

-Komunikacja z klientem jest dla nas priorytetem, chcemy mieć pewnosć, że klient czuje się komfortowo z nami i projektem który nam powierzył . Zaufanie jest najważniejsze.
-Chcemy sie upewnic, ze podczas rzeczywistego procesu przebudowy kuchni, klient czuje, że dbamy o ich dom, jak gdyby był nasz.

Harmonogram remonty warszawa,remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa


-co oznacza, Protop i klient ma wspólny cel i jest to projekt remonty warszawa jak najszybciej skończony, bez utraty jakosci.
-Nieoczekiwane problemy, jak sie pojawią, zawsze prezentujemy kilka rozwiazań dla klienta i doradzamy, które rozwiazanie bedzie najbardziej idealne, madre ,dopasowane do kosztów i funkcjonalnosci.remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa

 

Remoty łazienek warszawa, remonty warszawa, remont mieszkania warszawa

Protop realizuje od wielu lat projekty remonty łazienek warszawa .Jeśli planujesz remont łazienki, wybierając firmę PROTOP napewno nie będziesz rozczarowany.
Jedną z naszych najlepszych cech jest umiejętnosć dopasowania się do wymogów i planów klienta.Każdy klient wie czego chce a my jestesmy od tego aby twoje plany i wizje remontu twojej łazieki stały się rzeczywistosciąOferujemyprzy tym profesjonalną pomoc atrakcyjne ceny i solidne wykonanie.Współpracujemy z wieloma sklepami ,hurtowniami dystrybutorami.Mamy zniżki i rabaty na wiele produktów takich jak: glazura,terakota,wanny,zlewy,krany,szafki łazienkowe tak abys zaoszczedził jak najwiecej pieniedzy a przy tym miał drogi kliencie jak najwiekszy wybór produktów do remontu twojej łazienki remonty warszawa, remont mieszkania warszawa, kompleksowe remonty mieszkań warszawa
Proces remonty łazienki warszawa

Proces rozpoczyna się zwykle od rozbiórki isniejących elementów łazienkiremonty_lazienki_warszawa takich jak: glazura,terakota,szafki łazienkowe,wanna,umywalka.
Następnie sprawdzamy lub dodajemy nowe gniazdka elektryczne i skupiamy się na częsci hydraulicznej łazieki.Jesli chcemy dodać nowy prysznic,kran musimy sie upewnić że nasze rury są do tego przystosowane.Większosć nowych baterii wymaga przeróbek hydraulicznych.Teraz jak już uporalismy się z częscią elektryczną i hydrauliczną następnym etapem remontu łazienki jest przygotowanie scian i podłogi do instalacji płytek.Stosuje się pare metod wyrównania scian i podłóg i jest to konieczne aby terakota i glazura w naszej łazience była zainstalowana na jak najbardziej równej powierzchni.
Nastepnym krokiem w remonty łazienki warszawa jest instalacja wanny lub prysznica.Uwage poswiecic trzeba na wypoziomowaniu wanny tak aby przy instalacji płytek pszystkie linie były w jak najpoprawniejszym poziomie.
Kolejnym etapem jest instalacja glazury,potem terakota na podłodze.Trzeba pozwolić na co najmniej 24 godzinny proces schnięcia.
remonty_lazienki_warszawaNastepnego dnia możemy zacząć proces fugowania,poprawnie rozrabiając fugę i wcierając ją w szczeliny miedzy płytkami.Proces schniecia fugi to 5-8 godzin w zależnosci od rodzaju fugi.Teraz musimy nasze płytki zabezpieczyć przed wodą,srodkiem chemicznym.Używamy srodka chemicznego w zależnosci jakie mamy płytki w naszej łazience tzn:ceramiczne,porcelanowe,marmurowe,naturalny kamień.Proces jestremonty_lazienki_warszawa prosty i polega in na spryskaniu płytek,odczekaniu 10-15 min a nastepnie przetarciu gąbką do sucha.Taki proces pozwoli naszym płytkom pozostać zabezpieczonym na parę lat.Nastepny etap to instalacja szafek, zlewów,kranów,prysznicowych wężów.Na samym końcu używamy silikonu przezroczystego lub w zależnosci od koloru naszych płytek lub naszych prywatnych preferencji do zasilikonowania wszystkich rogów,krawędzi czy to przy suficie czy też przy podłodze.Powodem użycie silikonu jest praca budynku.Każdy budynek pracjuje szczególnie nowe konstrukcje,silikon głównie zapobiega pęknięciu ,ukruszaniu się płytek,fugi w rogach lub na łączeniach płytek.
Profesjonalne solidne doswiadczenie i referencje firmy Protop mogą dać najlepsze efekty dla twojego projektu remontu łazienki warszawa. Zatrudniając firmę, porównaj kilka wycen konkurencji, i zbadaj, aby ich umowy o zakresie prac i warunków, jak również gwarancji spełniały twoje oczekiwania.
remonty_lazienki_warszawa Remont łazienki warszawa jest najważniejszą i najdroższą czescią twojego projektu zaraz po remoncie kuchni,więc musisz się upewnić że znasz wszystkie ceny materiałów i robocizny przed jego rozpoczęciem.
Wiesz wtedy ile pieniędzy będzie kosztował cię remont i bedziesz lepiej przygotowany na nieprzewidziane i niezaplanowane wydatki.
Pieniądze które wydasz na remont łazienki muszą być dobrze zainwestowane,najważniejszy oprócz twojej satysfakcji jest zwrot jaki możesz dostać przy sprzedaży mieszkania.Dlatego wybór materialów i wykończeń musi być dokładnie przemyslany abys niepopełnił błędów jakie robi większosć ludzi która robi remonty łazienki warszawa na podstawie tylko własnego gustu.Twój gust drogi kliencie niestety jest tylko twój i aby trafić w gusta kupujących musisz niestety isc na kompromis z architektem lub firmą taką jak Protop.Potrafimy i doradzamy swoim klientom jakie łazienki i wykończenia się sprzedają najlepiej i obys ty nie miał problemu ze sprzedarzą swojego miejsca w przyszlosci komu innemu.Wybierz firmę która nie tylko bedzie miała atrakcyjną cenę ale także znajdzie z tobą wspólny język , z którą porozumiesz się bez słów , ktora zaspokoji twoje potrzeby i dopasuje je do wymagań rynku. Wierzymy, że komunikacja jest jednym z głównych priorytetów w zakresie efektywności i sukcesu. Jesteśmy dumni i oddani temu co robimy, każdy klient i jego projekt nawet ten
najmniejszy jest przez nas traktowany priorytetowo, jestesmy z wami od samego początku do samego końca.

 Suche tynki to doskonała alternatywa dla tynku tradycyjnego. Składają się na nie płyty gipsowo-kartonowe oraz gipsowo-włóknowe. Stosuje się je na ściany murowane (stare lub nowe) lub wykorzystuje podczas remontu. Ten rodzaj tynku jest niezastąpiony w przypadku adaptacji poddasza użytkowego. Ogromnym atutem suchego tynku jest to, że nie wymaga on tzw. procesu schnięcia, a więc jego zastosowanie zdecydowanie przyspiesza prace remontowo-budowlane. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kompleksowe usługi z zakresu prac związanych z suchymi tynkami, kompleksowe remonty mieszkań warszawa

Inne rodzaje tynków: tynki ozdobne, tynki maszynowe

OFERTA SUCHYCH TYNKÓW
remonty warszawa,remont mieszkania warszawa, firma remontowa warszawa

 • Montaż sufitów podwieszanych na stelażu
 • Montaż sufitów podwieszanych z elementami łukowymi
 • Montaż ścianek działowych z płyt g-k na stelażu
 • Montaż ścianek działowych z elementami łukowymi wełną mineralną
 • Montaż płyt gipsowych na klej
 • Montaż płyt g-k na stelażu
 • Montaż płyt g-k, zabudowa rur kabli
 • Montaż płyt g-k na stelażu + ocieplenie styropianem i wełną
 • Montaż płyt g-k zbrojonych nietypowych
 • Docieplenie poddasza
 • Jaskółki okna poddasza
 • Zabudowy nietypowe o zarysach prostolinijnych
 • Zabudowy nietypowe z elementami łukowymi
 • Montaż sufitów podwieszanych
 • Szpachlowanie siatki zbrojącej na pęknięciach i rysach
 • Montaż kasetonów

Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z naszym przykładowym cennikiem suchych tynków, który dla Państwa przygotowaliśmy. Staramy się zawsze informować klienta o tym ile będzie kosztował realizowany dla niego projekt. Ceny podane w tabelce są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie.

CENNIK SUCHYCH TYNKÓW

60,65 zł/m2 Montaż sufitów podwieszanych na stelażu
102,16 zł/m2 Montaż sufitów podwieszanych wraz z materiałem
60,66 zł/m2 Montaż ścianek działowych z wygłuszeniem wełną mineralną ( 65,90,130 )
150,88 zł/m2 Montaż ścianek działowych z. wełną mineralną ( 65,90,130 ) z materiałem
28,86 zł/m2 Montaż płyt gipsowych na klej
60,66 zł/m2 Montaż płyt g-k na stelażu
115,43 zł/m2 Montaż płyt g-k na stelażu z materiałem
62,33 zł/m2 Montaż płyt g-k na stelażu + ocieplenie styrop-wełna
128,85 zł/m2 Montaż płyt g-k na stelażu +ocieplenie wraz z materiałem
177,69 zł/m.b. Kowery z płyt g-k
105,23 zł/m2 Docieplenie poddasza (wełna+folia) + płyta g-k na stelaż
173,34 zł/m2 Docieplenie poddasza (wełna+folia) + płyta g-k na stelaż wraz z materiałem
96,28 zł/m2 Zabudowy nietypowe o zarysach prostolinijnych
133,29 zł/m2 Zabudowy nietypowe z elementami łukowymi
88,85 zł/m2 Montaż sufitów podwieszaneych,(wielopoziomowe)
23,04 zł/m.b. Montaż sztukaterii
13,96 zł/m.b. Montaż narożników aluminiowych
7,15 zł/m.b. Wszpachlowanie siatki zbrojącej na pęknięciach i zarysowaniach
5,88 zł/m2 Szpachlowanie łączeń płyt k.g.
4,81 zł/mb Akrylowanie
60,00 zł/m2 Montaż kasetonów typ. Amstrong, Termathex
126,58 zł/m2 Montaż kasetonów typ. Amstrong, Termathex wraz z materiałem

 

Suche tynki to doskonała alternatywa dla tynku tradycyjnego. Składają się na nie płyty gipsowo-kartonowe oraz gipsowo-włóknowe. Stosuje się je na ściany murowane (stare lub nowe) lub wykorzystuje podczas remontu. Ten rodzaj tynku jest niezastąpiony w przypadku adaptacji poddasza użytkowego. Ogromnym atutem suchego tynku jest to, że nie wymaga on tzw. procesu schnięcia, a więc jego zastosowanie zdecydowanie przyspiesza prace remontowo-budowlane. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kompleksowe usługi z zakresu prac związanych z suchymi tynkami

Inne rodzaje tynków: tynki ozdobne, tynki maszynowe

OFERTA SUCHYCH TYNKÓW
remonty warszawa,remont mieszkania warszawa, firma remontowa warszawa

 • Montaż sufitów podwieszanych na stelażu
 • Montaż sufitów podwieszanych z elementami łukowymi
 • Montaż ścianek działowych z płyt g-k na stelażu
 • Montaż ścianek działowych z elementami łukowymi wełną mineralną
 • Montaż płyt gipsowych na klej
 • Montaż płyt g-k na stelażu
 • Montaż płyt g-k, zabudowa rur kabli
 • Montaż płyt g-k na stelażu + ocieplenie styropianem i wełną
 • Montaż płyt g-k zbrojonych nietypowych
 • Docieplenie poddasza
 • Jaskółki okna poddasza
 • Zabudowy nietypowe o zarysach prostolinijnych
 • Zabudowy nietypowe z elementami łukowymi
 • Montaż sufitów podwieszanych
 • Szpachlowanie siatki zbrojącej na pęknięciach i rysach
 • Montaż kasetonów

Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z naszym przykładowym cennikiem suchych tynków, który dla Państwa przygotowaliśmy. Staramy się zawsze informować klienta o tym ile będzie kosztował realizowany dla niego projekt. Ceny podane w tabelce są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie.

CENNIK SUCHYCH TYNKÓW

60,65 zł/m2 Montaż sufitów podwieszanych na stelażu
102,16 zł/m2 Montaż sufitów podwieszanych wraz z materiałem
60,66 zł/m2 Montaż ścianek działowych z wygłuszeniem wełną mineralną ( 65,90,130 )
150,88 zł/m2 Montaż ścianek działowych z. wełną mineralną ( 65,90,130 ) z materiałem
28,86 zł/m2 Montaż płyt gipsowych na klej
60,66 zł/m2 Montaż płyt g-k na stelażu
115,43 zł/m2 Montaż płyt g-k na stelażu z materiałem
62,33 zł/m2 Montaż płyt g-k na stelażu + ocieplenie styrop-wełna
128,85 zł/m2 Montaż płyt g-k na stelażu +ocieplenie wraz z materiałem
177,69 zł/m.b. Kowery z płyt g-k
105,23 zł/m2 Docieplenie poddasza (wełna+folia) + płyta g-k na stelaż
173,34 zł/m2 Docieplenie poddasza (wełna+folia) + płyta g-k na stelaż wraz z materiałem
96,28 zł/m2 Zabudowy nietypowe o zarysach prostolinijnych
133,29 zł/m2 Zabudowy nietypowe z elementami łukowymi
88,85 zł/m2 Montaż sufitów podwieszaneych,(wielopoziomowe)
23,04 zł/m.b. Montaż sztukaterii
13,96 zł/m.b. Montaż narożników aluminiowych
7,15 zł/m.b. Wszpachlowanie siatki zbrojącej na pęknięciach i zarysowaniach
5,88 zł/m2 Szpachlowanie łączeń płyt k.g.
4,81 zł/mb Akrylowanie
60,00 zł/m2 Montaż kasetonów typ. Amstrong, Termathex
126,58 zł/m2 Montaż kasetonów typ. Amstrong, Termathex wraz z materiałem

Montaż podłóg drewnianych i laminowanych w remonty warszawa,remont mieszkania warszawa, firma remontowa warszawa,
 kompleksowe remonty mieszkań warszawa
PROTOP

jak firma remontowo budowlana w warszawie ma w swoim zespole wielu profesjonalistów od montażu,układania i instalowania podłóg drewnianych i laminowanych paneli.Zrobiliśmy wiele projektów podłóg, czy to podłogi z twardego litego drewna,paneli laminowanych, płytek,(terakoty, glazury, porcelany, marmuru, granitu itp). Mieliśmy okazję zrealizować kilka niepowtarzalnych projektów, a Nasi klienci zawsze byli zadowoleni z osiągniętych przez nas efektów.

 

montaż instalacja układanie drewnianych i laminowanych podłóg w warszawiePodłogi mają dwie główne kategorie.Pierwszy z nich to podłogi drewniane.Proces instalacji nie jest prosty i oczewisty dla każdego wiec postaramy sie zaprezętować go jak najbardziej obrazowo,tak aby był bardziej zrozumiałydla wszystkich naszych klientów.W nowych domach lub apartamentach mamy zazwyczj do czynienia z podłożem betonowym.
Możemy się zdecydować wtedy na 3 rodzaje podłóg drewnianych:

1.deski drewniane,lite dzrzewo,
2.parkiety warstwowe,wiele warstw sprasowanego drzewa ze sobą
3.Laminowane panele podłogowe

Proces instalacji podłogi drewnianej z litego drzewa.

Aby ułożyć każdą podłoge, remonty warszawa musimy najpierw przygotować podłoże.Polega to na izolacji,wyrónaniu oraz przygotowaniu pierwszej warstwy do której zamontujemy naszą podłogę.Zaczynamy od tarpu(czarny papier papa izolacyjna bariera wilgotnosci wiedzy betonem a drzewem.Potem przyklejenie tkz korku do tarpu.Korek stanowi barierę izolacyjną oraz dzwiękoszczelną naszej przyszłej podłogi.Natepny etap to instalacja płyt sklejki na naszym korku.Instalujemy ją w dwojaki sposób:
a)doklejamy ją do naszego korka(czasami kleimy 2 warstwy płyty ze sklejki po to aby zwiekszyć naszą barirę izolacyjno-wyciszającą a czesem tylko jedną w zależnosci od typu budynku w jakim mamy nasze mieszkanie)
b)używamy gwożdzi do betonu (ten sposób jest o wiele szybszy i tańszy od pierwszego i używany jest głównie w domach jednorodzinnych gdzie poziom
montaż instalacja układanie drewnianych i laminowanych podłóg w warszawie chałasu jest dużo mniejszy jak w przypadku mieszkań apartamentowych.Pamientajmy o tym że gwożdzie są z metalu a metal przenosi dzwiek wiec różnica dwóch sposobów jest chyba oczewista.Po przygotowaniu podłoża zaczynamy proces instalacji naszej podłogi.
W kategorii podłóg drewnianych z litego drzewa mamy do wyboru tkz.surowe deski które po montarzu należy wycyklinować i polakierować jak tez gotowe fabrycznie bejcowane i lakierowane, gotowe do chodzenia zaraz po montażu.
Surowe deski podłogowe montowane są przy użyciu pistoleta na powietrze z opcją gwozdzi i zszywek.Proces rozpoczyna się od pomiaru pomieszczenia i sprawdzeniu poprawnosci kątów,rogów pokoju.Potem zaczynamy instalację od najdłuższej sciany pomieszczenia układając deski w taki sposób aby druga linia naszej podłogi nie pokrywała sie łaczeniami desek z pierwszą.
remonty warszawa, remont mieszkania warszawa, firma remontowa warszawa, ompleksowe remonty mieszkań warszawa otak zamontowanej podłodze nastepnym etapem jest zapełnienie wszystkich dziór,szpar,przestrzeni między deskami srodkami wypełniającymi.Wchodzą one w przestrzeń między deskami w krótkim czasie wysychają i łączą powierzchnie w jedno całosć.
Kolejnym etapem jest szlifowanie całej podłogi.Jest to skomplikowany proces który powinien być wykonywany tylko perzez
doswiadczonych podłogarzy.Proces polega na umiejetnym prowadzeniu cykiniarki w jednej lini tak aby każda nastepna była identyczna jak poprzednia.Każdy ruch reki czy też ciała może spowodować duże nierównosci w podłodze co prowadzi do całkowitego nienaprawialnego stanu podłogi.Cykliniarz przy tym procesie używa od kilku do kilkunastu rodzajów papierów sciernych oraz kilku maszyn tak aby uzyskaj jak njbardziej równą i sliska powierzchnie.remonty warszawa,remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa
Kolejny etap to bejcowanie czyli kolorowanie podłogi, nadanie jej niepowtarzalnego wygladu.Wyszlifowana podłoga musi mieć czystą
nawierzchnię.Używamy do tego różnego rodzaju rozpuszczalników i scieramy szmatą tak aby po bejcowaniu nasz podłoga nie miała na powierzchni żadnych paprochów,zanieczyszczeń.Jest to bardzo ważne przy nastepnym etapie którym jest lakierowanie.Mamy do wyboru szeroką gamę lakierów.Podłogę lakierujemy co najmniej 3 razy w odstepach kilkugodzinnych od siebie.Stwarzamy w ten sposób warstwę ochronną podłodze po której bedziemy chodzili wiele lat.
Główną różnicą podłogi drewnianej z litego drzewa a w/w rodzajami jest możliwosć wielokrotnego szlifowania i lakierowania jej w przyszłosci.Przy czym cenowo jest to niestety najdroższa opcja ze wszystkich trzech z powodu długiego procesu wykonania.
Drugi rodzaj podłogi drewnianej z litego drzewa to gotowe fabrycznie bejcowane i lakierowane które nadają sie do w/w procesu jak również do bezposredniego klejenia z betonem.Proces ten polega na wyrównaniu naszej pierwotnej betonowej podłogi przy użyciu tkz wylewki wyruwnującej.Jest to żadki cement który rozrabia się z wodą i wylewa sie
montaż instalacja układanie drewnianych i laminowanych podłóg w warszawiego na naszą betonową podłogę i po kilku godzinach jest gotowy do naszej instalacji.Proces zaczynamy od rozrysowania pomieszczenia,pobraniu pomiarów a nastepnie od wyznaczenia pierwszej lini do której będziemy układać naszą podłogę.Klej rozprowadzamy na całej długosci lub szerokosci pomieszczenia ale tylko na 2-3 pierwszych liniach naszej deski.Powód jest prosty:klej szybko schnie wiec nie ma sensu rozsarowywać go na dużej powierzchni.Tak przyklejoną podłoge musimy zabezpieczac co 4-5 lini tasmą klejącą po to aby nam sie podłoga nie rozchodziła.Nastepnego dnia podłoga jest gotowa do chodzenia.

Parkiety warstwowe remonty warszawa

Są to parkiety których jedna deska składa się z wielu warstw drzewa sklejonych i sprasowanych ze sobą.Dzieki temu procesowi jest bardzo wytrzymała na uszkodzenia jak również na pracę budynki jest bardzo elastyczna.Instalacja wyglada i może być stosowana jak w 2 w/w sposobach przy czym szlifowanie i lakierowanie jej po paru latach może się odbyć co najwyżej 2 razy ze wzgledu na wierzchnią warstwę ktora jest ok 3-4mm.

Laminowane panele podłogowe remont mieszkania warszawa

To tak zwana podłoga pływająca.Posiadają zaczepy ktore umożliwiają jej łaczenie bez użycia gwozdzi lub kleju.Podłoże nie ma znaczenia,jest to najmniej wymagająca a zarazem najbardziej odporna forma podłóg dostępna dzis na rynku.Cechuje ją szybka instalacja i niska cena produktu przy dużej palecie wyboru kolorów i rodzajów drzewa. Malowanie, tapetowanie, gipsowanie, wykonywanie stiuku oraz dekoracyjnych strukturalnych tynków w Twoim domu, mieszkaniu, biurze to specjalność firmy PROTOP.Firma PROTOP ma zaszczyt i przyjemność zapoznać Państwa z oferowanymi przez naszą firmę usługami malarskimi remonty warszawa, remont mieszkania warszawa
 w zakresie remontów związanych z malowaniem, szpachlowaniem, gipsowaniem, tapetowaniem ,układaniem dekoracyjnego ozdobnego grzebienia malarskiego, wykonywanie dekoracyjnych strukturalnych tynków takich jak stiuki, dekoracyjny stary tynk oraz dekoracyjnych strukturalnych tynków.remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa
Nakładanie tapet i równe malowanie ścian są zadaniami trudnym oraz wymagającym odpowiedniego sprzętu. Warto więc te prace powierzyć profesjonalistom, którzy zajmą się starannym usunięciem poprzedniej warstwy tapet, oczyszczą i przygotują ściany do malowania, a także zadbają by tapety były odpowiednio mocno i równo przyklejone do ściany. Pomoc specjalistów przyda Ci się szczególnie wtedy, gdy chcesz ozdobić ściany w nietypowy sposób, np. za pomocą tynku czy farb dekoracyjnych.

USŁUGI MALARSKIE remonty warszawa

Jednym z głównych profilów firmy PROTOP jest wykonywanie kompleksowych usług malarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu tapetowania ścian, malowania drobnych obiektów, jak również całych pomieszczeń. Do realizacji każdego zlecenia wykorzystujemy wyłącznie markowe farby oraz narzędzia malarskie. Poniżej przedstawiliśmy wybrane usługi z zakresu prac malarskich, które świadczy nasza firma. Właśnie dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z niniejszą ofertą.

 

OFERTA PRAC MALARSKICH remonty warszawa

 • Malowanie farbami emulsyjnymi
 • Wykonanie gładzi gipsowych
 • Malowanie elewacji do 3 m
 • Szpachlowanie ubytków tyn

  [przewiń do góry]

Adres siedziby firmy:  
ul. Łopuszańska 38
02-232 Warszawa
Biuro i zakład stolarski
ul. Łopuszańska 38
02-232 Warszawa
tel.: 534 77 1919
22 299 2278
[email protected]

 meble na zamowienie warszawa, zakład stolarski warszawa, remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa, meble kuchenne na zamówienie warszawa, remont mieszkania warszawa, meble kuchenne na wymiar warszawa, meble na wymiar warszawa, remont kuchni warszawa generalny remont mieszkania warszawa, kompleksowy remont mieszkania warszawa, remont domu warszawa, sauna fińska warszawa, sauna w mieszkaniu warszawa, ogród zimowy warszawa
(c) 2011-2024 Copyright by PROTOP    Polityka prywatnosci    Ustawienie Preferencji Ciasteczek    Warunki Gwarancji    Warunki Sprzedazy    Mapa strony