Świadczone przez nas usługi:

• remonty mieszkan warszawa• firma remontowa warszawa• komercyjne projekty biura warszawa• meble na zamowienie warszawa• szafy na zamowienie warszawa• meble kuchenne na zamowienie warszawa• montaz podlog warszawa• schody na zamowienie warszawa• remonty lazienek warszawa• remonty barow restauracji warszawa• remonty kuchni warszawa• stolarka wykonczeniowa warszawa• stolarz budowlany warszawa• wymiana frontow kuchennych warszawa• uslugi hydrauliczne warszawa• uslugi elektryczne warszawa• malowanie i taperowanie warszawa• suche tynki zabudowy warszawa• izolacja domow i mieszkan warszawa• ganki balkony altanki warszawa• lustra i szklo na zamowienie warszawa• budowa nowych domow warszawa

remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa

Witam,

Już zamieszkałam, oswojona, i po crash teście w postaci smażenia ryby i serwowania jej na papierowych talerzykach jak nad morzem (takie dziecięce wspomnienie z wakacji jak byłam mała) :) kuchnia jest rewelacyjna pod każdym względem jak dla mnie - praktyczna, wygodna, pojemna. Wszystko ma swoje miejsce i wszystko jest pod ręką. Mam wymarzone morze za ścianą. Dziś już chyba nawet zaczynam ciepło myśleć o płytkach na ścianie choć wciąż będę wdzięczna za podpowiedź jak je ochłodzić/rozjaśnić (i tu szeroki uśmiech do Pani Agnieszki :).

Nie wiem jak to zrobiliście. Jak dla mnie to magia. Pierwszy raz w życiu remont był dla mnie odpoczynkiem. Spokojem. Ciszą. I tu ogromne podziękowanie dla Pana Pawła.

Szafki pojemne, wygodne, wszystko do nich pasuje. Rewelacyjny pomysł to półka nad koszami na śmieci - w końcu mam miejsce na worki do koszy i ściereczki - taki drobiazg a jak cieszy :))) Miejsca wystarczyło na dwa kosze więc mam segregację tak jak chcieliśmy. Na razie polujemy na pojemne kosze, ale miejsca jest tyle że coś znajdziemy :)

Półki na ścianie zamiast szafek to pomysł szyty na miarę dla mnie. O nie toczyła się chyba najdłuższa rozmowa i było najtrudniej je przeforsować. Ale się ogromnie z nich cieszę. Wszystko mam pod ręką - jest wygodnie. nie muszę się martwić że będzie się coś tam kurzyło bo wybrałam do postawienia tam rzeczy, które sa cały czas w użyciu i regularnie się je wymienia (zapasy). synek ma frajdę bo na siedzisko może bezpiecznie i może oglądać światełko w piekarniku co go fascynuje :). poza tym widzi wszystkie swoje zapasy ciasteczek i pyszności więc łatwiej go przekonać żeby zjadł coś sensownego jak kanapka bo widzi nagrodę czekającą tuż obok :)))

Podłoga... wciąż nie mogę się na nią napatrzeć. I ogromne dzięki za to, że nie przypomina zebry i że nie jest regularnie ułożona tylko z odrobiną szaleństwa :) Nie wyobrażam sobie teraz tej kuchni z jakąkolwiek inną podłogą. Od podłogi wszystko się jak dla mnie zaczęło :)

Warto było i dodać cargo i te szuflady bo wygodnie jest teraz i nic nie przeszkadza w użytkowaniu. Z tego powodu jestem szczęśliwa bo niedowiarkowie w domu uwierzyli że to miało sens chociaż było drogie :)

Dziękuję za spełnienie marzenia, za stworzenie mojego miejsca magicznego i za doradzenie praktycznych rozwiązań dla rodziny z brzdącem i kotami i za tą fantastyczną "dechę" zabezpieczającą lodówkę przed wizytami ciekawskiego kota :) Nigdy nie chciałam żeby kuchnia wyglądała jak muzeum i żebym się bala o każdą plamkę na podłodze czy odcisk ręki na drzwiach szafki - ta kuchnia jest ciepła, czuje się w niej morskie powietrze i wiatr i nie ma nic wspólnego z muzeum.

Fronty... są jak dla mnie fantastyczne - dzięki nim czuję że to całe miejsce jest leciutkie, delikatne, nadmorskie - przypominają mi żaluzje w oknach gdzieś na południu europy - Włochy, Hiszpania itp. - teraz dopiero o tym pomyślałam, że to dlatego tak mi one pasowały później do tej "morskiej" kuchni. Znajomi aż pytają czy to są własnie żaluzje wmontowane w drzwiczki :)))

Mam wrażenie że na zdjęciach wciąż nie widać tego, co ja widzę stojąc na progu, ale to na razie najlepsze zdjęcia jakie udało mi się zrobić. Są do Państwa dyspozycji.

I mam nadzieję że wygram w totka i będzie niebawem ciąg dalszy mojej przygody z tworzeniem prawdziwego domu a nie tylko mieszkania :) To niesamowite jak zmiana otoczenia zmienia sposób myślenia, nastrój - jak wielki ma wpływ na funkcjonowanie na codzień. Zaczęłam w końcu gotować! :)))
 
Pozdrawiam serdecznie cały zespół PROTOP!
Monika z ferajną

 

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że remont mieszkania to sprawa istotna z wielu względów. To nie zakupy w sklepie spożywczym, ale często duże inwestycje, na które przeznaczamy znaczne środki finansowe. Dlatego tym bardziej ważnym jest właściwe gospodarowanie środkami.

Jak wiadomo, remont sam się nie zrobi i niezwykle istotnym jest znalezienie wykonawcy, który odpowiednio wykona zlecony mu zakres prac. W dzisiejszych czasach, gdzie wiele firm jest nieuczciwych, pobierających zaliczki i potem gdzieś znikających, partaczących robotę, zawyżających koszty, itp., znalezienie kogoś uczciwego a zarazem solidnego graniczy niekiedy prawie że z cudem.   

Na firmę ProTop natrafiliśmy z żoną przypadkiem, przeglądając kolejne strony internetowe. Od razu po pierwszym telefonie, kiedy umówiliśmy się na ogląd mieszkania, widać było niezwykle profesjonalne podejście do klienta. Pan Tomasz poświęcił nam bardzo dużo czasu, cierpliwie odpowiadając na nasze pytania. Po spotkaniu mieliśmy na spokojnie wszystko przemyśleć, bez żadnych sugestii czy nacisków.

Decyzja o zleceniu remontu mieszkania firmie ProTop okazała się jak najbardziej słuszna. Wszystkie decyzje na każdym etapie były z nami konsultowane. Nic nie było przed nami ukrywane, w każdej chwili mogliśmy monitować postęp prac, przyglądać się pracy pracowników, itp. Dodam, że wszyscy pracownicy okazali się bardzo sympatyczni, z którymi bardzo miło nieraz się dyskutowało. Na każdym etapie doradzano nam co do wyboru materiałów, rozwiązań, itp., jednak ostateczna decyzja zawsze należała do nas. Co najważniejsze nigdy nie byliśmy zaskakiwani jakimiś ukrytymi kosztami. Jeżeli pojawiały się trudności mające np. wpływ na sposób prowadzenia prac, a co za tym idzie podwyższenie kosztów remontu, zawsze było nam to przedstawiane i tłumaczone. Bez konsultacji z nami nieprzewidziane lub nieustalone wcześniej działania nie były podejmowane. Warto nadmienić, że mieszkanie nasze ma już 60 lat i od tego czasu ani razu nie było remontowane, w związku z czym zachodziła konieczność kapitalnego remontu całego mieszkania. Wyzwanie, z jakim przyszło się zmierzyć firmie ProTop było bardzo trudne, wymagające dużego nakładu pracy i wysokich umiejętności. Fachowi pracownicy firmy poradzili sobie jednak z tym problemem bardzo dobrze i to w dodatku w zaledwie 5 tygodni, co nie odbiło się jednak w żaden sposób na jakości prac!!!

Z perspektywy czasu coraz bardziej przekonujemy się, iż powierzenie firmie ProTop remontu naszego mieszkania było decyzją słuszną. Z jego codzienną eksploatacją nie ma najmniejszych problemów, a w razie potrzeby zawsze można zadzwonić i poprosić o pomoc. To nie jest firma, jakich wiele na rynku, która zrobi swoją robotę i przestaje się interesować klientem. Koszty, jakie ponieśliśmy w związku z remontem były absolutnie adekwatne do zakresu i jakości wykonanych prac. Być może nie tylko my znamy historie znajomych, którzy w nowych mieszkaniach mieli problemy ze wszystkim, począwszy od nieszczelnych zaworów czy problemów z elektryką. My takiego ,,bólu” głowy nie mamy i śpimy spokojnie.

Jeżeli szukacie Państwo firmy remontowej fachowej, solidnej i uczciwej w przystępnej cenie, to trafiliście Państwo pod właściwy adres. My na pewno wiemy, że przy remoncie czy wykończeniu kolejnego mieszkania nie będziemy szukać innej firmy.

                                                                                 Krzysztof, Praga Południe

Chciałam skierować szczególne podziękowania panu Tomaszowi za wykonanie rzeczy nie możliwej tzn remontu naszej kuchni wraz z meblami w ciągu niespełna 2 tygodni.! Bardzo nam zależało na czasie i na jakości a z tym jest zawsze ciężko jesli chodzi o firmy remontowe w Warszawie ale dzieki firmie Protop niemozliwe stało się mozliwe..nasze piękne meble,płytki cała elektryka, hydraulika, gładzie gisowe oraz malowanie zostało wykonane z największą precyzją.Pracownicy firmy Protop w szczególności Pan Piotr to fachowcy z najwyższej półki a do tego mili i uprzejmni.
Pan Tomasz nie tylko pomógł z wykonaniem ale także z zaprojektowaniem naszej kuchni.Kilkanaście razy jeździł do sklepu i pomagał w wybraniu i przywiezieniu wszystkich elementów naszej kuchni.Jesteśmy starszym i uczciwym małżeństwem i bardzo obawialiśmy się różnych podejrzanych firm i dla tego jesteśmy bardzo szczęśliwi ze współpracy z firmą Protop napewno będziemy ich wspierać i polecać wszystkim a nasze referencje są wyrazem naszej wdzięczności oraz szczęscia.
Protop to firma godna polecenia!

                                                              Barbara i Lech Lechowscy,Mokotów
                                                                                         ul. Pułku Baszta 5
Kuchnię państwa Lechowskich można obejrzeć w części nasze ostatnie realizacje na stronie głównej. Zapraszamy

remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa

PROTOP wykonał wspaniałą pracę w mojej kuchni z całym systemem jej oswietlenia.Co najbardziej mnie urzekło to ich
profesjonalizm.Komunikacja z nimi była łatwa, spełnili wsztstkie moje oczekiwania,przyjeżdżali na czas,zawsze kulturalni,schludni i żeczowi.Co najważniejsze projekt został ukonczony w czasie jaki uzgodnilismy.


                                                                                                                                                                                                                 Piotr Tokarczyk,Wilanów

Chcę tylko powiedzieć że wykonaliscie kawał dobrej roboty!
Wasi pracownicy dokonali cudu z szafkami w mojej kuchni.Rozmawiałam wczesniej z wieloma firmami i żadana z nich niebyła w stanie podjąć sie tego zadania.Jestem emerytką i niemam niestety dużych pieniędzy,ale i to wam nieprzeszkodziło w podjeciu i zrealizowaniu W 100% tego co chciałam.Jeszcze raz dziękuję.

                                                                                                                                                                   Władysława Kołotko,Ursynów


Kiedy mój mąż i ja zdecydowalismy się na remont naszego mieszkania skontaktowalismy się z naszą dekoratorką wnętrz
panią Joanną Skulimowską.Poleciła nam trzy firmy z którymi współpracuje, jedną z nich była firma PROTOP.Od pierwszego spotkania wiedzielismy że mamy do czynienia z bardzo profesjonalną i doswiadczoną ekipą.Na każde nasze pytani mieli kilka odpowiedzi które w pużniejszym czasie wpłynely na pozytywny przebieg procesu remontu naszego mieszkania.Od samego początku mielismy pełny dostęp do różnego rodzaju sklepów, hurtowni, zakładów stolarskich, gdzie dzieki firmie PROTOP.Otrzymalismy wszystkie możliwe zniżki na zakup towarów (glazura,terakota,podłogi drewniane,blaty kuchenne itp) Gdzie przy końcowym rachunku zaoszczędzilismy okolo 30% tylko na samych materiałach.
Cały projekt przebiegał szybko i sprawnie a po jego zakonczeniu dostalismy z mężem wiele pozytywnych opini od osób które widziały nasze mieszkanie.
To już prawie rok od ukończenia remontu a my niemielismy jeszcze choćby jednego małego problemu z naszym mieszkaniem.Dziekujemy Bardzo

                                                               Wanda  Matuszczak,Warszawa Centum

Czy znacie historię wykonawcy, który pobiera zaliczkę i znika bez śladu?że uzgadniacie cenę a w trakcie zmienia się ona kilkakrotnie?Lub czas w którym remont powinien się zakończyć przedłuża się w nieskończonosć?... no własnie, takie doswiadczenia miałem w przeszłosci ale do momentu współpracy z firmą PROTOP.
Oni mówią jak będzie i jest dokładnie tak jak mówią!Zrobili to co chciałem a nawet dużo wiecej przy czym zmieścili się w czasie i w kwocie jaką uzgodnilismy na początku!Mają ogromnie doswiadczenie i innowacyjne rozwiązania w celu przezwyciężenia nieprzewidzianych problemów a co najważniejsze wykraczają poza swoje obowiązki pomagając z materiałami i hurtowniami.
Gorąco polecam za ich profesjonalizm i obsługę klienta..
                                                                                                                   
                                                                       Pawel Kierzkowski,Warszawa Wola  

 

Doradztwo, wyobraźnia, estetyka , terminowość i fachowe wykonanie.
Najlepsza firma (stolarska) , z którą miałam do czynienia . Panie Tomku, bardzo zręcznie połączył Pan moją wizję i z moimi możliwościami . Jestem Panu bardzo wdzięczna i serdecznie pozdrawiam
                                                                                                            Krystyna D.

 

Gorąco polecam firmę PROTOP. Remont kapitalny naszego mieszkania z lat 60-tych został wykonany nie tylko w terminie i w budżecie zgodnie z harmonogramem, ale także pod minimalnym nadzorem z naszej strony gdyż większość czasu podczas projektu przebywaliśmy za granicą. Mieszkanie zostało przekształcone w nowoczesne pomieszczenie nienagannie wykończone. Rozwiązania zastosowane w kuchni I łazience zasługują na szczególne wyróżnienie ze względu na fenomenalne zagospodarowanie małych przestrzeni używając trudnych do wykonania w bloku technik, tak aby znalazło się wystarczająco miejsca na zainstalowanie wszelkich nowoczesnych urządzeń niezbędnych do wygodnego życia. Firma PROTOP reprezentuje wysoki poziom fachu i wiedzy budowlanej nie tylko z Polski ale i metod stosowanych w Ameryce Północnej i potrafi wykonać innowacyjne rozwiązania łączące estetykę i funkcjonalność. Pan Tomasz dołożył wszelkich starań by spełnić nasze zapotrzebowania i gusta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy i bardzo dziękujemy,

                                                                                          Jola.M. Skierzyńska

Absolutnie polecam!!! Pan Tomek i ekipa robili u nas przebudowę kuchni w 2014 roku, a ponieważ było nasze pełne zadowolenie z efektu, to w 2019 daliśmy im do zrobienia remont generalny dużego domu. I znowu pełne zadowolenie! Ponadto Pan Tomek służy radą, pomocą, wsparciem oraz szybko i skutecznie reaguje na różne bieżące zmiany zgłaszane przez klienta. Poza tym Pan Tomek jest bardzo pomocny w sprawach pozakontraktowych (np. odebranie, przechowanie i dostarczenie na miejsce montażu zakupionego sprzętu AGD podczas naszej nieobecności urlopowej). Dużo by jeszcze dobrego pisać o firmie PROTOP, ale najlepiej sprawdzić ją w praktyce, do czego z czystym sumieniem zachęcam.

                                                                                      Marek Kuczyński[przewiń do góry]

Adres siedziby firmy:  
ul. Łopuszańska 38
02-232 Warszawa
Biuro i zakład stolarski
ul. Łopuszańska 38
02-232 Warszawa
tel.: 534 77 1919
22 299 2278
[email protected]

 meble na zamowienie warszawa, zakład stolarski warszawa, remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa, meble kuchenne na zamówienie warszawa, remont mieszkania warszawa, meble kuchenne na wymiar warszawa, meble na wymiar warszawa, remont kuchni warszawa generalny remont mieszkania warszawa, kompleksowy remont mieszkania warszawa, remont domu warszawa, sauna fińska warszawa, sauna w mieszkaniu warszawa, ogród zimowy warszawa
(c) 2011-2024 Copyright by PROTOP    Polityka prywatnosci    Ustawienie Preferencji Ciasteczek    Warunki Gwarancji    Warunki Sprzedazy    Mapa strony