Świadczone przez nas usługi:

• remonty mieszkan warszawa• firma remontowa warszawa• komercyjne projekty biura warszawa• meble na zamowienie warszawa• szafy na zamowienie warszawa• meble kuchenne na zamowienie warszawa• montaz podlog warszawa• schody na zamowienie warszawa• remonty lazienek warszawa• remonty barow restauracji warszawa• remonty kuchni warszawa• stolarka wykonczeniowa warszawa• stolarz budowlany warszawa• wymiana frontow kuchennych warszawa• uslugi hydrauliczne warszawa• uslugi elektryczne warszawa• malowanie i taperowanie warszawa• suche tynki zabudowy warszawa• izolacja domow i mieszkan warszawa• ganki balkony altanki warszawa• lustra i szklo na zamowienie warszawa• budowa nowych domow warszawa

remonty kuchni warszawa, remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa

remonty kuchni warszawa, remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa

Protop od wielu lat realizuje projekty  remonty kuchni warszawa, remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawai okolie. Jesli planujesz remont lub modernizacje kuchni i szukasz najlepszego wykonawcy, co oznacza, najwyższej jakosci wykonanie i rozsądne ceny, to jestes we własciwym miejscu. Specjaliści z Protop  wiedzą jak zamienić Twoja starą kuchnię w nowoczesne centrum domu. Z dumą prezentujemy ostatnie projekty:  remonty kuchni warszawa.  Niektóre z nich  mozna zobaczyc na tych zdjeciach.

Proces  remonty kuchni warszawa:
   Proces przebudowy kuchni musi być dobrze przemyślany, mający na celu pełne wykorzystanie dostepnej przestrzeni. Począwszy od rozbiórki starych mebli kuchennych  poprzez  blaty, urządzenia AGD  i podłogi do podjęcia decyzji w sprawie lokalizacji  zlewu, gniazdek  i innych  urządzeń kuchennych. Po usunięciu starych mebli, armatury, kafelków, pierwszym procesem, od którego zaczynamy remont kuchni warszawa   są prace hydrauliczne i elektryczne, potem  wykończenie ścian np(suchy tynk) i instalacja podlóg, następnie nowe meble kuchenne, nowe szafki, blat, zlew, kran, lampy, na koniec malowanie.

remonty_kuchni_warszawaZmiana drzwiczek kuchennych:
       Nie trzeba wielu lat dla Twojej kuchni  aby zaczęła wyglądac trochę gorzej. Zużycie, czas, woda, eksploatacja  robią swoje, a jednak  chciałbys odswieżyc wygląd swojej kuchni  bez dużego nakladu pieniedży ,zmienic  kolor,  styl a może nawet cały wygląd kuchni.Zastanów sie nad zmianą , nowoczesnym  wyglądem, odnawiając tylko drzwiczki ,mogą one dostarczyc twojej kuchni nowy wygląd a przy tym koszty bedą o wiele niższe niż wymiana calych szafek.
       Odnowienie może odbyć sie  od   pomalowania istniejących szafek i frontów  szuflad i wymianę sprzętu AGD do usunięcia dżwiczek  obłożenia ich fornirem lub dodaniu  innych elementów  dekoracyjnych. Odnowienie może odbyć się również poprzez calkowitą zamianę dzwiczek na nowe (drzwiczki zrobione na wymiar starych ale w nowym stylu z całkiem innych materialów ).
        Takimi remonty kuchni warszawa projektami zajmuje się Protop. Mamy najlepszych specjalistów i najlepsze ceny .

Zmiana drzwiczek kuchennych czy wymiana?
Jesli dom został wybudowany ponad 30 lat temu, jest prawdopodobne, że szafki są z drewna lub sklejki, a konstrukcja jest przyzwoitej jakosci. Jesli nie masz budzetu na nową kuchnie a szkielet kuchni jest zrobiony solidnie jest w dobrym stanie  powinienes rozważyc opcje wymiany drzwiczek która jest swietnym rozwiązaniem dla małego domowego budżetu.
Jeżeli nas zatrudnisz do twojego remontu kuchni warszawa , wymiany drzwiczek  Protop pomoże ci zaoszczędzić jeszcze więcej  poprzez pokazanie ci co i jak możesz zrobić sam abys nie musial wydawać pieniędży na proste czynnosci związane z wymianą  lub odnowieniem dżwiczek .

Koszty  wymiany drzwiczek w porównaniu z odnowieniem.
Nowe szafki kuchenne mogą być kosztowne. Odnowienie jest atrakcyjną alternatywą, ponieważ to może kosztowac 30-50% mniej niż wymiana istniejących szafek  porównywalnej jakosci.
Srednia kuchnia ma okolo 15 szafek , średni koszt odnowienia dżwiczek to 3500zl, a za wymianę można łatwo przekroczyc 10.000 zl .
Całkowity koszt odnowienia kuchni  zależy od liczby szafek, stylów ,materialow które uzyjemy i opcji dodatkowych, takich jak wymiana np.blatów kuchennych.


Kiedy możesz zrobic to sam?remonty_kuchni_warszawa
Odnowieniem szafki, dzwiczek lub całkowita wymiana i wykoncze jest możliwe,  jesli klienci  maja pewne doswiadczenie  w  remonty kuchni warszawa. Materiały i sprzęt sa latwo dostępne. Przygotowanie i planowanie sa niezwykle ważne dla osiagnięcia sukcesu.
Zrobić taki remont kuchni warszawa samemu jest szczególnie opłacalne w przypadku braku zmian w konfiguracji szafek.
       Uwage tutaj należaloby poswięcić co jestes w stanie zrobić sam. Jesli lubisz  prace  i sumienne rzemioslo,  zajmie ci to troche dłużej niż bys zatrudnił kogos z doswiadczeniem, ale może przy tym możesz mieć dużo satysfakcji  ze zrobienia tego  samemu.
Z drugiej strony, wynajęcie kogos do pracy dla Ciebie może spowodować lepszą jakosć i szybszy czas wykonania projektu,będziesz  mial poprostu remont kuchni warszawa zrobiony profesjonalnie.


       Profesjonalne solidne doswiadczenie i referencje  firmy Protop mogą dac najlepsze efekty dla twojego projektu remontu kuchni warszawa. Aby zatrudnić  jakąkolwiek firmę, porównaj kilka wycen konkurencji, i zbadaj, aby ich umowy o zakresie prac i warunków, jak również gwarancji spełniały twoje oczekiwania.
Szafki kuchenne są zapewne najwazniejszą i najdroższą czescią twojego projektu  remonty kuchni warszawa . Mogą one stanowić od 50-70% budżetu kuchni, dlatego ważne jest, aby  znać wszystkie ceny materialów i robocizny przed zaczęciem projektu.W ten sposób wiemy lie pieniędzy możemy przeznaczyc na każdą częsć projektu.

Start z budżetu

Chociaż remont kuchni warszawa może być kosztowny, należy zastanowić się nad paroma czynnikami takimi jak:
-jaka jest wartość naszego mieszkania lub domu
-w jakiej okolicy jest nasze mieszkanie
-jak dużo pieniędzy mogę odzyskać z remontu kuchni warszawa przy sprzedaży mieszkania
   Rozważ uniwersalne standardy projektowania  kuchni i wymiary standardowe szafek. Ceny takich szafek są zawsze tańsze od szafek robionych typowo na zamówienie. Najlepiej, jeżeli weżmiesz  pierwsze pomiary swojej kuchni i sam w sklepie zaczniesz szukać wymiarów szafek, które ci pasują.

Istnieją trzy rodzaje szafek w takich sklepach:

1.Fabryczne
-Zalety
a)najtańsza cena
b)standardowe rozmiary
c)łatwosć złożenia a  czasem nawet są złożone
d)dostępne zaraz po zakupie
-Wady
a)brak większych wyborów rodzaju materiału,kolorów i wykończeń
b)jest niemożliwe dopasowanie zmiana wymaru szafki
2.Fabryczne modyfikowane do zamówienia
-zalety
a)większy wybór rodzajów typów szafek i wykończeń
b)możliwosć małej modyfikacji poprzez dodanie jakichs dekoracyjnych elementów
-wady
a)robione pod konkretne zamówienie ale ogranicza się to tylko do większego wyboru kolorów,wykończeń czy akcesorii
3. Meble na zamówienie
-zalety
a)stworzone do wymiarów kuchni klienta
b)nieograniczony wybór rodzajów  dzewa,laminatów,kolorów pasujacych pod danego klienta
-wady
a)wysoka cena
b)długi okres oczekiwania na gotowy produkt

Teraz kiedy już wiemy mniej lub więcej jakie chcemy mieć meble,warto zrozumieć jaka jest różnica między materiałami z których będzie zrobiony nasz projekt remonty kuchni warszawa:

Najpopularniejsze materiały używane do remonty kuchni warszawa, remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa   to:

Płyta wiórowa laminowana

-Składa się z wiórów, trocin, drewna produktów ubocznych, sklejonych ze sobą pod cisnieniem
-wodoodporna ale przy dużej ilosci wody i wigoci puchnie i się kruszy

Sklejka

-Elementy drewniane wykonane z warstw drewna warstw warstwowe,  stabilna wymiarowo
-Każda warstwa jest sklejona z drugą w   co powoduje że warstwy pracują z jednakową siłą  we wszystkich kierunkach, natomiast  to powoduje że sklejka jest bardzo mocna.

MDF

-Wykonane z miazgi pyłów sprasowanych ze sobą pod ogromną temperaturą i cisnieniem
-duża możliwosć modelowania,luki,zaokrąglenia,
-możliwosci nieograniczone w polożeniu okleiny,laminatu
-tania cena

Lite drewno

-jest znacznie silniejsze niż inne produkty w/w i najlepiej nadaje się do frontów szafek, drzwi, fronty szuflad  i pólek.
-po paru latach może być przeszlifowane i pomalowane jeszcze raz
-jedyny w swoim rodzaju  nie do oszukania naturalny wygląd drzewa


 Oto lista rzeczy do sprawdzenia przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.remonty_kuchni_warszawa

-Czy material który wybierzesz na remont kuchni warszawa jest wytrzymaly?
-Czy szafki mają być klejone i zszywane, przybite, czy skręcane?
-Czy istnieją luki, czy częsci pasują razem?

-Czy szuflady działają sprawnie i po cichu?  Czy latwo je przesunąć? 

-Czy płyta wiórowa półki, sklejki lub litego drewna? Półki są w pobliżu? "Grube czy sklejki.
-Czy  drewno i kolor wszystkich elementów kuchni pasują do siebie(Nie chodzi o to by byly  identycznie ale harmonijne, tak by szafki bły jednolite.)
-Czy drzwi szafki otwierają się dokladnie na kąt 45 stopni czy są jakies wypaczenia, czy też skręcenie? Czy drzwiczki się otwierają i zamykają. I oczywiscie, są one czyste, bez pęknięć, dziór, ani zarysowań.


Porady dotyczace oszczędzania pieniędzy przy remoncie kuchni:

-Zaplanuj swój projekt
-Pracuj z tym, co masz, jesli to możliwe. Zmień drzwiczki lub je tylko odnów
-Nie zmieniaj układu kuchni  (elektryki hydrauliki) chyba że konieczne
-Kup tańsze  szafki o dobrej jakosci można wtedy sobie pozwolic na poprawe funkcjonalnosci i wyglądu porzez rużne dodatki i akcesoria

remonty_kuchni_warszawaDla pieniędzy które wydasz na remont kuchni  najważniejsze jest zwrot jaki możesz dostać przy sprzedaży mieszkania,ile pieniędzy ci się zwróci?Dlatego wybór materialów i wykończeń musi być dokladnie przemyslany abys niepopełnił błędów jakie robi większosć ludzi która robi remonty kuchni warszawa na podstawie wlasnego gustu.Twój gust drogi kliencie niestety jest tylko twój i aby trafić w gusta kupujących musisz niestety isc na kompromis z architektem lub firmą taka jak  Protop.Potrafimy i doradzamy swoim klientom jakie kuchnie i wykończenia się sprzedają najlepiej i obys ty nie miał problemu ze sprzedarzą swojego miejsca w przyszlosci komu innemu.Znajdż firmę która znajdzie z tobą wspólny język , z którą dogadasz się bez slów co chcesz i jak chcesz , ktora zaspokoji  twoje potrzeby i dopasuje je do wymagań rynku.

Blaty Kuchenne


Blaty kuchenne sa dostępne w niemal nieograniczonym wachlarzu materialów i kolorów. Nic nie przebije granitu  w trwałosci a stali nierdzewnej z wspólczesnego wyglądu i funkcjonalnosci, lub płytki o ponadczasowym uroku. Poniżej znajdują się niektóre z bardziej powszechnych Blatów kuchennych i materialów z których sa wykonane i  ich wady i zalety.

Laminat


zalety
-Szeroka gama kolorów i wzorów
-Niedrogi
-Trwałe
-Wodoodporny
wady
-łatwo porysować
-łatwopalny
-nietrwały

Płytka
zalety
-Niekończące gamę kolorów, tekstur i wzorów
-Dostępne w kamieniu, szkło, ceramika, metal.
-Standardowe płytki mogą być stosunkowo niedrogie
-Trwałe

-łatwe do czyszczenia

Wady

-Fuga może ulec pogorszeniu lub odbarwienie
-płytki mogą pękać
-mają siedliska bakterii, jesli nie zabezpieczone sealerem

Marmur

-miliony niepowtarzalnych barw każdy blat inny!
-Tradycyjny wygląd
-Trwałe
-Plamy łatwo scieralne

-długi okres żywotnosci

Wady
-Kwas lub jakas chemia  może  zmienić barwę kamienia
-wymaga okresowego zabezpieczenia sealerem

Granit

Zalety
-Wiele różnych kolorów i wzorów  kamienia
-żaroodporne
-twarde
-trwałe
Wady
-drogie

-Podatny na tłuste plamy
-Wysoka cena konserwacji
-wymaga okresowego zabezpieczenia sealerem

Syntetyczny kamień


Zalety
-podobny wygląd do granitu, ale wiele dodatkowych kolorów są dostępneremonty_kuchni_warszawa
-łatwy w utrzymaniu
-kwaso-chemio odporny prawie na wszystko
Wady
-drogie

 

Solidna nawierzchnia (np. Corian)

Zalety

-Przy łączeniach blatu nie widać lini łączacych ,bardzo czysty wygląd,blat wygląda jak jedna calosć
-Łatwy w utrzymaniu czystosci
-Dobre dla niestandardowych aplikacji(dziwne wnęki,wymiary)
-Niskie koszty utrzymania
-duża ilosć kolorów
Wady
-drogi
-Zazwyczaj wymaga profesjonalnej instalacji
-Może być wypalony lub przebarwiony

Beton

Zalety
-Wszechstronnosć
-Może być w kształcie i kolorze na wiele sposobów
-Materiał stosunkowo niedrogi

Wady
-Profesjonalny montaż może być bardzo kosztowny
-Podatny na pękanie
-Musi być uszczelniony okresowo
-Bardzo ciężki
-Podatne na przebarwienia

Stal nierdzewna

Zalety
-Elegancki nowoczesny wygląd
-niestandardowy wygląd
-Wodoodporny

Wady
-Może być hałasliwy
-podatny na wgniecenia
-Może być drogi


Drewno

Zalety
-naturalny wygląd
-Może być szlifowane i odnowione po paru latach.
-klon jest tradycyjnym rodzajem drzewa używanym na blaty kuchenne

Wady
-podatne na uszkodzenia wody
-Łatwo o palny
-Gorąca patelnia może uszkodzić powierzchnie

 

remonty_kuchni_warszawaZlewy- podblatowe, nadblatowe, jednej miski, podwójne miski
Baterie łazienkowe - wszystkie marki, wysoki, krótki, flex, chromowane, nikiel satyna, itp. "
Sprzęt - wszystkie marki, wszystkie rodzaje wykonczen, takich jak stal nierdzewna.
      Malowanie,dodanie lub zmiana oswietlenia,zmiana dżwiczek zrobi diametralna róznice w wyglądzie twojej kuchni bez potrzeby wydania dużej ilosci pieniędzy.Pamietaj jednak że nie wszystko zawsze idzie z planem ,weż pod uwagę jakies problemy i przeznacz zawsze jakies 15% kwoty budżetu na rezerwe gdyby cos poszlo nie tak jak planowałes a jak pójdzie to wspaniale bedziesz mógł cieszyc i swiętowac udanym projektem  remont kuchni warszawa


            Co jest najważniesze dla nas we wspólpracy z klientem przy projekcie remonty kuchni warszawa:

-Komunikacja z klientem jest dla nas priorytetem, chcemy mieć pewnosć, że klient czuje się komfortowo z nami i projektem  który nam powierzył . Zaufanie jest najważniejsze.
-Chcemy sie upewnic, ze podczas rzeczywistego procesu przebudowy kuchni, klient czuje, że dbamy o ich dom, jak gdyby był nasz.

Harmonogram remonty kuchni warszawa, remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa


-co oznacza, Protop i klient ma wspólny cel i jest to projekt jak najszybciej skończony, bez utraty jakosci.
-Nieoczekiwane problemy, jak sie pojawią, zawsze prezentujemy  kilka rozwiazań dla klienta i doradzamy, które rozwiazanie bedzie najbardziej idealne, madre ,dopasowane do kosztów  i funkcjonalnosci.remonty kuchni warszawa, remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa

 [przewiń do góry]

Adres siedziby firmy:  
ul. Łopuszańska 38
02-232 Warszawa
Biuro i zakład stolarski
ul. Łopuszańska 38
02-232 Warszawa
tel.: 534 77 1919
22 299 2278
[email protected]

 meble na zamowienie warszawa, zakład stolarski warszawa, remonty warszawa, remonty mieszkan warszawa, firma remontowa warszawa, meble kuchenne na zamówienie warszawa, remont mieszkania warszawa, meble kuchenne na wymiar warszawa, meble na wymiar warszawa, remont kuchni warszawa generalny remont mieszkania warszawa, kompleksowy remont mieszkania warszawa, remont domu warszawa, sauna fińska warszawa, sauna w mieszkaniu warszawa, ogród zimowy warszawa
(c) 2011-2024 Copyright by PROTOP    Polityka prywatnosci    Ustawienie Preferencji Ciasteczek    Warunki Gwarancji    Warunki Sprzedazy    Mapa strony